Paskutinis Baltijos trialo čempionato etapas vyko Crazy Fermoje

Tradiciškai rugsėjo viduryje susirinko pajėgiausi trialo specialistai iš visų Baltijos šalių išbandyti savo jėgas sudėtingų kliūčių suformuotose sekcijose.
Virš keturiasdešimt sportininkų dviračių ir motociklų klasėse varžėsi 4 valandas 9 skirtingose sekcijose. Jiems reikėjo įveikti tris ratus ir surinkti kuo mažiau baudos taškų. Pastarieji gaunami už prisilietimus prie kliūčių, žemės ar užgesimo atvejus. Kai kurios sudėtingos kliūtys buvo įmanomos įveikti tik aukščiausio lygio specialistų, kurių šiais metais atvyko iš motociklų klasės tik vienas, tai Andris Grinfeldas iš Latvijos. Jo profesionalų balansavimą įveikinėjant kliūtis sunku atvaizduoti nuotraukose, tačiau nors mažumėlę bandykite įsivaizduoti aukštą lygį bent jų pagalba.
Lietuvaičių šiais metais tarp motociklistų buvo tik 7, o tarp dviračių tik 3. Nežiūrint trumpą trialo gyvavimą Lietuvoje, mūsų 3 sportininkai laimėjo tris trečiasias vietas savo klasėse. Sportininkas iš Kauno nustebino visus atvykęs su elektriniu GAS GAS trialo motociklu, kurį jam teko net tris kartus pakrauti, kad galėtų iki galo sudalyvauti varžybose.

Baltijos trialo čempionato V etapo rezultatai 

Pranešimas spaudai 

trialo mykolas 

Daugiau foto čia 

Straipsnio autorius Paulius Albertavičius 

Partneriai