Trys Lietuvos atstovai dalyvavo FIM Europe MXGP trenerių C kategorijos mokymuose

Praėjusį penktadienį, lapkričio mėn. 17 d. Rygoje vyko jau tretieji FIM Europe MXGP trenerių iš Šiaurės Europos (Lietuvos, Latvijos, Danijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos ir Rusijos) mokymai, kurių metu buvo pristatoma MX C kategorijos trenerių mokymo programa. Šiuose mokymuose dalyvavo ir trys treneriai iš Lietuvos. Tai Vytautas Bučas, Rimgaudas Rutkauskas ir Tomas Dailidė.

R.Rutkauskas džiaugėsi įgyta patirtimi: "Buvo labai įdomu pasiklausyti žmonių, kurie apie šį sportą išmano daugiausiai. Manau kiekvienam motokroso treneriui būtina dalyvauti tokiuose seminaruose, nes jų metu sužinai būtent apie motokroso treniravimo specifikas"
V.Bučo, kuris šiuo metu treniruoja Lietuvos jaunuosius sportininkus, ambicijos kiek didesnės. Jis įgyta patirtimi žada pasidalinti ir supažindinti su šiomis treniravimo specifikomis Lietuvos motokroso sportininkus.

Tačiau Vytautas pridūrė, kad kol kas jie nėra gavę MX C kategorijos sertifikato. Šie trenerių mokymai yra tęstiniai. Visų pirma treneriai dalyvauja mokymuose, po kurių įgyja MX A kategorijos pažymėjimą, vėliau seka - B kategorija, o tik vėliau - C. Norint sėkmingai treniruoti motokroso sportininkus, mūsų treneriams reikia įgyti A ir B kategorijos pažymėjimus. Bet jau sutarta, kad prieš prieš 2018 m. MXGP etapą Kegume, Rygoje bus organizuojami būtent šie mokymai treneriams.

Daugiau informacijos FIM Europe pranešime spaudai 

mxt 

Partneriai