Arminas Jasikonis

Arminas Jasikonis - tai vienas perspektyviausių Lietuvos motociklų kroso lenktynininkų, itin sparčiai kylantis profesionalaus sportininko karjeros laiptais. Arminas daugkartinis Lietuvos čempionas, nacionalinės rinktinės narys.
Šia sporto šaka Arminas susidomėjo dar būdamas ketverių metų, kuomet jį pradėjo treniruoti tėtis - Rolandas Jasikonis. Jau būdamas 13 metų jaunasis sportininkas pradėjo dalyvauti profesionaliose varžybose. Siekdamas dar labiau tobulėti 2010metais Arminas išvažiavo gyventi ir sportuoti į Estija pas žinomą trenerį Avo Leok.
Savo puikią formą Arminas pademonstravo 2011 metų sezono metu, kuomet dalyvaudamas Europos čempionate, beveik visuose etapuose užėmė prizines vietas, o galutinėje įskaitoje tapo Europos motokroso čempionato trečiosios vietos laimėtoju. Taip pat Armino Jasikonio sporto pasiekimai 2011 metais buvo įvertinti Kūno kultūros ir sporto departamento medaliu „Už sporto pergales".
Užtikrintai kildamas karjeros laiptais Arminas Jasikonis buvo pastebėtas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jau 2012 metais Arminas buvo pakviestas į „Route77Energy" komandą atstovauti jai Anglijos čempionate. 2013 metais gavo naują pasiūlymą iš komandos „Route77Energy MVRD Honda" dalyvauti Anglijos ir Europos čempionatuose ir taip pat 2013 metais Arminas atstovavo Lietuvai Europos čempionate MX2 klasėje.

2014 metu sezone Arminas Jasikonis savo jėgas išbandė naujoje motosporto srityje - „Arenacross" varžybose, kuriose po aršios dvikovos su Latvijos atstovu superfinale Arminas užėmė antrąją vietą.
Armino Jasikonio ateities planuose aiškus ir tvirtai užsibrėžtas tikslas -  kovoti dėl MX1 Pasaulio čempiono titulo ir nesvarbu, kokie konkurentai - kiekvienose varžybose siekti tik pergalės.

2016 m. liepos pradžioje Arminas pasirašė sutartį su viena stipriausių pasaulyje gamykline „Team Suzuki World MXGP" motokroso komanda, kurioje pakeitė traumą patyrusį Beną Townley'į. O rugsėjo mėn. pratęsė sutartį dar vieneriems metams. Todėl 2017 m. Pasaulio čempionate A.Jasikonis atstovaus „Team Suzuki World MXGP".

2016 m. su Lietuvos rinktine, Arminas pirmą kartą istorijoje pateko į Pasaulio Tautų komandinio čempionato A finalą ir bendroje įskaitoje iškovojo 19 komandinę vietą. 

Lietuvos motociklų sporto bendruomenė didžiuojasi Armino Jasikonio pasiekimais, kurie garsina Lietuvos vardą motociklų sporte visame Pasaulyje. Tikime, jog Armino sportinis užsispyrimas, jaunatviškas maksimalizmas bei aštrus protas padės dar nekartą lipti ant nugalėtojų pakylos ir taip siekti savo išsikeltų tikslų.

suzuki.png  metalmulisha.jpg  lituanica.jpg                                                                                                                              Naujienas sekite Armino Jasikonio fb_icon_325x325.png

Arminas Jasikonis

Puslapis: 12

Partneriai