Birželio mėn. 16-17 d. Kuldigoje, Latvijoje vyks 2018 m. Lietuvos ir Baltijos šalių Enduro Čempionato ir Taurės II etapas

Šį savaitgalį, birželio mėn. 16 - 17 dienomis, Latvijoje, Edoles ir Ivandes miestelių teritorijose įvyks II - asis klasikinio Enduro Lietuvos čempionatas. Ivandes dvaro kiemo pašonėje vykstantis etapas remiamas Edolės miesto savivaldybės tarybos. Gavę gerus atsiliepimus iš sportininkų po praeitų metų varžybų, organizatoriai ryžosi antrą kartą rengti čempionato etapą šioje teritorijoje. Trasos konfigūracija išliks tokia pati tik su nežymiais pakeitimais. Maršruto ilgis sieks 45 km, kuriame sportininkams teks įveikti du specialiuosius greičio ruožus/ testus. Pirmasis drieksis pievomis, kuriame bus daug greičio elementų ir žinoma papildomų kliūčių. Antrasis specialusis greičio ruožas/ testas vyks smėlio karjere. Varžybos vyks dvi dienas per kurias dalyviai visą maršrutą turės įveikti po kelis kartus. Nugalės tik ištvermingiausi ir stipriausi!
O mums belieka tikėtis, kad vieną dieną Lietuvos miestų bei miestelių savivaldybės atkreips dėmesį į šią sporto šaką ir klasikinis Enduro galės grįšti į Lietuvą!

2018 m. Lietuvos Enduro Čempionato ir Taurės nuostatai

2018 m. Baltijos šalių ir Lietuvos Enduro Čempionato II etapo bei Latvijos III etapo papildomi varžybų nuostatai
Išanktinė registracija į varžybas. Išankstinė registracija vykdoma iki birželio mėn. 15 d.,14:00 val 

Nepavykus užsiregistruoti internetu, siųskite užpildytą formą el.paštu dbluma@inbox.lv 

Foto akimirkos iš 2017 m. Enduro varžybų Kuldigoje

 

Partneriai