BMW Mototourism Sprint 2018 Vilnius-Kaunas jau gegužės mėn. 12 d. Informacija ir registracija

STARTAS IŠ PAGRINDINIO RĖMĖJO BMW KRASTA AUTO SALONO VILNIUJE, FINIŠAS BMW KRASTA AUTO SALONE KAUNE. BET KOKIAIS MOTOCIKLAIS. BET KOKIAIS KELIAIS. KIEKVIENA KOMANDA ATRANDA SAVO MARŠRUTĄ PER 20+ KULTŪROS PAVELDO IR ISTORINIŲ OBJEKTŲ.

2018

TRUMPAI

BMW Mototurizmo sprintas Vilnius - Kaunas - tai nuotykinis, kultūrinis, intelektualus mototuristinis ralis, kurio metu dalyviai startuoja Vilniuje, važiuoja motociklais po Vilniaus ir Kauno regioną, aplanko įdomias istorines, kultūros ir paveldo vietoves, finišuoja Kaune ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Dalyvių komanda, surinkusi daugiausiai balų, laimi.
Data: 2018 05 12
Startas ir finišas:
Startas BMW MOTOCIKLAI atstovybėje, Ozo g. 10A, Vilnius, „Krasta Auto"
Finišas BMW MOTOCIKLAI atstovybėje, Veiverių g. 150, Kaunas, „Krasta Auto"
Tema: „Valstybės pradžia"
Planuojamas dalyvių skaičius: ~350 dalyvių.
Misija: Mada keliauti po Lietuvą. Saugiai.

 

Renginys organizuojamas: VšĮ „Motobaltija", nuo 2013 m. FORMATAS
Bendra
Dalyvauja visų modelių motociklais. Tiek mėgėjai, tiek patyrę.
Ralis vyks regione tarp VILNIAUS ir KAUNO, su startu Vilniuje ir finišu Kaune.
Dalyvių komandas sudaro 2-5 motociklai (2-10 komandos narių).
Esmė
Aplankyti organizatorių pateiktus pažintinius objektus ir atlikti su jais susijusias užduotis.
Organizatoriai starto metu pateiks Užduočių knygą, kurioje bus išdėlioti pažintiniai objektai su užduočių aprašymais.
Komandos pačios sudėlios kelionės maršrutą. Visų objektų aplankyti nereikia, bet gali būti privalomi objektai.
Kelionė turi trukti ne ilgiau kaip 6 val.
Saugumas
Vairuotojai turi griežtai laikytis KET.
Vairuotojai ir motociklai turi turėti visus dokumentus, leidžiančius dalyvauti eisme, motociklai turi būti techniškai tvarkingi.
Dalyviai privalo turėti tinkamą motociklinę aprangą (šalmas, pirštines, batai, kelių ir alkunių apsaugas)
PROGRAMA (PRELIMINARI)
09:30 pradžia. Komandos patvirtina registracijas, bendrauja, mėgaujasi Lavazza kava ir užkandžiais, domisi įspūdingais BMW motociklais
10:30 startinis žodis. Registracijos pabaiga, dalyviai kviečiami startiniam žodžiui išklausyti.
11:00-11:15 startas. Dalyviams pateikiamos užduotys, komandos suplanuoja maršrutus ir kelionės prasideda.
16:00 - 17:15 finišas. Finišavus, atžymi atvykimo laiką ir atiduoda užduočių knygeles organizatoriams. Kol rezultatai bus paskaičiuoti, dalyviai ilsisi, dalijasi kelionės įspūdžiais, mėgaujasi kava ir bendrauja.
18:00 apdovanojimai
19:00 pabaiga
PLANUOJAMOS MARŠRUTŲ TEMOS IR PUNKTAI

2018 m. maršrutų tema ir punktai. Kaip ir kasmet ralio maršrutų objektai ir užduotys bus susieti su aktualia visuomenei tema. Šį kartą plėtosime su valstybės 100-mečiu susijusią temą. Pavadinome ją Valstybės pradžia. Gal nuskambės netikėtai, bet kelionė ir valstybė prasideda nuo vieno ir to paties esminio momento. Laisvės. Laisvės rinktis, kuriuo keliu nori keliauti. Ta pradžia įkvepia, bet taip pat uždeda atsakomybę. Taigi, keliaudami ralyje visi kartu bandysime atrasti įkvepiančių pavyzdžių, kaip prasidėjo Lietuvos valstybė, kiek tai kainavo žmonių pastangų, kas tie lyderiai, kurie tada ir dabar prisiima atsakomybę. Kas padėjo ir padeda pagrindą, kad Lietuva išliko ir išliks kaip valstybė. Dar iki ralio jau iš anksto paviešinsime dalį BMW MTS SPRINT 2018 VILNIUS-KAUNAS objektų. 
Praėjusių metų buvusios maršrutų temos ir punktai. 2017 m. tradiciškai, objektai ir užduotys buvo parinkti pagal tam tikras tematikas. MTS2017KNS ir MTS2017VLN tema - Žmonės grįžta. Dabar nuolat kalbama apie išvažiavimą. Taigi, visi kartu atradome optimistiškų pavyzdžių ir interpretacijų apie sugrįžimą DABAR ir PRAEITYJE. Buvo puikus laikas įsikvėpimui. Dar iki ralio jau iš anksto paviešinome dalį BMW MTS SPRINT 2017 KAUNAS ir VILNIUS objektų. Su jais buvo galima susipažinti čia.
2016 m. mes turėjome tokias temas kaip Amatų keliais (MTS2016 VLN, KNS), Vietos bendruomenės (LR Seimo patv. 2016 m. tema) (MTR2016), Prezidento Kazio Griniaus keliais (LR Seimo patv. 2016 m. tema) (MTR2016), Knygų, rašytojų, knygnešystės keliais (LR Seimo patv. 2016 m. tema) (MTR2016). Žr. 2016 m. ralį čia - Ryterna Modul MTR2016.
Objektų žemėlapis ir užduotis dalyviams pateikiami Užduočių Knygoje, kuri yra publikuojama ralio starto metu. Pažiūrėkite MTR2016 m. Užduočių Knygą čia.

Daugiau informacijos apie BMW Mototourism Sprint 2018 galite rasti čia

 

 

Partneriai